Суспільство

Lufthansa порадила молодим пілотам знайти іншу професію

Lufthansa

Коронавірус серйозно вплине на авіаперевезення, тому авіакомпаніям в найближчі роки не знадобляться нові пілоти. Курсантам авіашколи запропоновано знайти нову роботу.

Школа комерційної авіації в німецькому Бремені, в якій готують пілотів для флагманської авіакомпанії Німеччини Lufthansa, оголосила про скасування набору нових абітурієнтів і припинення навчання вже прийнятих курсантів. Пов’язано це з кризою в авіаперевезеннях.

Під час онлайн-конференції з курсантами офіційний представник Lufthansa Aviation Training попередив учнів, що в найближчі роки авіакомпанія не буде набирати нових пілотів через спад в обсязі авіаперевезень, який викликаний пандемією коронавірусу і обмеженнями на перельоти між країнами.

Читайте також:  В Україні за добу 126 смертей від COVID-19

В даний час в школі навчається 700 осіб. Тих, хто має намір здати випускні іспити і отримати пілотську ліцензію, в Lufthansa Aviation Training довчать самостійно, а інших курсантів, що збираються стати пілотом комерційної авіації, компанія має намір перевести в інші льотні школи.

Всіх, хто побажає припинити підготовку і вибрати іншу професію, в Lufthansa Aviation Training готові звільнити від фінансових зобов’язань. У звичайних умовах після навчання і отримання пілотської ліцензії курсанти протягом 5 років повинні були б відпрацювати в Lufthansa і повернути авіакомпанії від €60 000 до €80 000, які авіаперевізник витратив на підготовку молодих фахівців. Зараз компанія не гарантує, що у неї знайдеться робота для пілотів.

Читайте також:  Найбагатші люди стали причиною кліматичної кризи

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація, що коронавірус призвів до дефіциту місця на землі для літаків. Lufthansa “приземлила” 150 лайнерів, включаючи весь парк своїх Airbus A380-компанія зайняла площі в аеропортах Франкфурта і Гамбурга, а також не запущений в експлуатацію Берлінський аеропорт Бранденбург. American Airlines і Delta Air Lines свої широкофюзеляжні літаки розмістила також в декількох американських аеропортах, причому остання змушена була призупинити використання відразу 600 лайнерів і частина з них перегнала в пустелю в Арізоні. Також тимчасово поставили на прикол Airbus A380 Австралійська Qantas, Арабська Emirates і Південнокорейська Korean Airlines.

Залишити коментар