Технології

iOS 14.2 підтвердила скорочений комплект поставки нових iPhone

Комплектація Iphone

Apple випустила другу бета-версію iOS 14.2. Будь-яких значущих змін в оновленні виявлено не було, але уважні користувачі в ході вивчення прошивки все ж знайшли щось цікаве — натяки на «урізаний» комплект поставки нових iPhone.

Після виходу другої бети iOS 14.2 виявили зміну формулювання в способах зменшення впливу радіочастотного випромінювання при використанні iPhone. Знайти цей розділ можна в «Налаштування» — «Основні» — «Правова інформація»- «РЧ-випромінювання». Раніше там говорилося про рекомендацію використовувати комплектні навушники, але тепер цю фразу видалили.

Багато відразу ж пов’язали таку зміну зі чутками про те, що нові iPhone позбудуться не тільки комплектного адаптера живлення, але і фірмових дротових навушників EarPods. Як повідомляється, разом зі смартфонами в упаковці буде тільки кабель для зарядки і синхронізації з комп’ютером.

Читайте також:  Apple уріже комплект поставки торішніх iPhone

З чуток, Apple представить нові смартфони 13 жовтня. Очікується чотири моделі, включаючи компактний 5,4-дюймовий iPhone 12 mini, 6,1-дюймовий iPhone 12 і iPhone 12 Pro, а також 6,7-дюймовий iPhone 12 Pro Max.

Джерело: gizchina.com

Залишити коментар