Політика

Пашинян: Карабах воює з міжнародним тероризмом

Нікол Пашинян

Азербайджан перекинув у зону конфлікту тисячі турецьких найманців, яких Вірменія та Карабах вважають терористами.

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявляє, що невизнана Нагірно-Карабаська республіка воює проти міжнародного тероризму.

“Наша дипломатія здобула велику перемогу. Міжнародне співтовариство чітко зафіксувало, що азербайджано-турецький тандем воює проти Арцаха і Вірменії за допомогою найманців-терористів. Це означає, що передова лінія Арцаха стає цивілізаційною лінією. Арцах воює з міжнародним тероризмом, цілі якого не розділені геополітичними кордонами. Цей тероризм в рівній мірі загрожує США, Ірану, РФ і Франції”, – написав він у Facebook.

Читайте також:  Путін вперше обговорив з Алієвим Карабах

Як пише Интерфакс, на боці ЗС Азербайджану воюють близько 3000 найманців.

“Туреччина переправила із сирійських Ідліба і Афріна в Азербайджан, принаймні, від двох до трьох тисяч найманців із підконтрольних їй підрозділів туркоманів, які побували також в Лівії. В основному, це члени воєнізованого протурецького угруповання “Султан Мурад” та інших угруповань, прихильних до тюркського націоналізму”, – заявив співрозмовник агентства.

Стверджується, що найманців перекинули військово-транспортними літаками і Туреччини, і Азербайджану, кожному обіцяна зарплата в розмірі $1800- $2000.

Джерело видання заявляє, що переправленням і координацією дій найманців займається начальник головного департаменту управлінських послуг Міноборони Туреччини генерал-майор авіації Гексель Ках’я, який відвідав у серпні Азербайджан в складі високопоставленої делегації Туреччини.

Залишити коментар