Технології

«Google Карти» для Android отримали довгоочікувану «нічну» функцію

Google Maps

Компанія Google анонсувала темний інтерфейс оформлення для свого картографічного сервісу ще рік тому – і нарешті, «нічний» режим став доступний деяким власникам Android-пристроїв. У мережі вже з’явилася демонстрація роботи оновленого мобільного додатку і перша інформація про його доступність для користувачів.

Google Maps

Новий режим інтерфейсу, судячи з скріншотів, дозволяє легко розрізняти вулиці і будинки, практично не втрачаючи чіткості зображення в порівнянні зі стандартним «денним оформленням». Інші графічні елементи виконані у відтінках сірого, а майже всі яскраві акцентні кольори замінені на більш приглушені пастельні тони. У Налаштування програми також був доданий перемикач, який дозволяє вибрати тип інтерфейсу (світлий або темний) вручну, або в залежності від поточної системної теми.

Читайте також:  Google анонсувала операційну систему Android TV 11

Зараз нова функція знаходиться в стадії попереднього тестування і доступна не всім користувачам. Імовірно відповідна настройка встановлена на стороні сервера, а дата її глобального поширення розробниками поки не оголошена.

Джерело: androidpolice.com

Залишити коментар