Технології

Google заборонить творцям додатків продавати контент в обхід свого магазину

Google Play

Незважаючи на скандал, що ще не вщухнув, який вибухнув між Apple і Epic Games, про зміну політики монетизації додатків в своєму фірмовому магазині повідомила і Google. Компанія заборонила розробникам проводити транзакції в обхід своєї платформи і пригрозила порушникам видаленням їх продукції з Google Play.

Згідно з новими правилами Google Play, розробники додатків, в яких передбачені внутрішні покупки, зобов’язані організовувати механізм оплати виключно через платіжну систему магазину. При цьому подібна вимога існувала давно, але, за словами віце-президента з управління продуктами Google Саміра Самата, близько 3% творців контенту все ж використовували сторонні платформи. Відтепер для них подібна можливість буде закрита, а єдиним варіантом прийому платежів стане внутрішній білінг Google Play, що стягує комісію за транзакції.

У творців додатків буде час для внесення змін у свої продукти – зробити це їм належить до 30 вересня 2021 року. Крім того, Google пообіцяла, що надалі планує надати користувачам свободу вибору магазину додатків за замовчуванням — крім Google Play власники Android-смартфонів зможуть встановити в якості штатного магазину рішення інших компаній. Подібне нововведення очікується в Android 12, реліз якої відбудеться в наступному році.

Джерело: techradar.com

Залишити коментар