Авто

Ford показав дизайн «автомобіля майбутнього». Можливо, таким буде новий Mustang

Progressive Energy In Strength

Компанія Ford представила на автосалоні в Пекіні незвичайну скульптуру “автомобіля майбутнього”. За словами представників бренду, арт-об’єкт символізує “впевнений рух вперед і прогресивну енергію бренду”.

Незвичайна скульптура виконана відповідно до канонів нового фірмового стилю бренду під назвою Progressive Energy In Strength (“прогресивна енергія у великій кількості”). За задумом авторів, завдяки динамічним і рівним лініям кузова, арт-об’єкт переосмислює дизайнерську мову і символізує впевнений рух вперед і прогресивну енергію компанії. Подовжений капот скульптури плавно переходить в гладкий салон, каплевидная форма якого утворює дах, що перетікає в задню частину кузова.

Читайте також:  На дорогах України зростає кількість нових Rolls-Royce за $625 000

Progressive Energy In Strength

Дизайн скульптури виконаний в стилі Mustang. Можливо, таким чином представники Ford натякнули на появу спорткара нового покоління — його повинні представити в 2022 році. Головною особливістю “автомобіля майбутнього” є восьмикутна радіаторна решітка з графічним дизайном, Тривимірні елементи якої утворюють логотип Ford.

Progressive Energy In Strength

Крім того, “плавники” на задніх крилах відсилає до моделей 1950-х років. За словами представників компанії, дана інтерпретація поєднує новаторський дизайн і естетику автомобілів минулого століття.

Джерело: carscoops.com

Залишити коментар