Політика

У Раді озвучили умови податкової амністії

Гроші

Найбільшу суму в бюджет бажаючим доведеться заплатити з наявної готівки – 18%, за даними голови комітету Ради з податкової і митної політики.

Офіс президента розробляє законопроект про податкову амністію, яка планується на наступний рік. Про це, заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв’ю виданню Економічна правда.

“Концепт амністії повністю узгоджений. Тепер все залежить тільки від офісу президента. Параметри амністії: 5% – загальна ставка, 9% – підвищена ставка на активи, які перебувають за кордоном, 18% на готівку”, – сказав він.

Читайте також:  В Україні затвердили стратегію національно-патріотичного виховання

Законопроект передбачає, що амністія триватиме дев’ять місяців, уточнив Гетманцев. “Ми хочемо її закінчити в 2021 році”, – пояснив він.

Стимулом показати в декларації своє справжнє майно і реальні активи має стати запровадження автоматичного обміну податковою інформацією та плану протидії розмивання бази BEPS, підкреслив Гетманцев.

Крім цього, законопроектом передбачено, що декларації, які платники податків оприлюднять в рамках податкової амністії, не можна буде використовувати в суді як докази за іншими справами.

Залишити коментар