Технології

Ілон Маск хоче перетворити людство в міжпланетний вид

SpaceX

Що твориться в голові у Ілона Маска, знає тільки сам Ілон Маск! Добре, що він частенько ділиться з нами своїми божевільними ідеями. Зовсім недавно генеральний директор Tesla і SpaceX розповів про те, що у нього є цілий план по «перепрофілювання» людства в міжпланетний вид.

Ілон Маск став гостем подкасту Sway, де він розкрив деталі будівництва ракети Starship, призначеної для доставки людей на Марс, а також розповів про інші свої плани і наміри.

Читайте також:  SpaceX збирається розгорнути супутники Starlink на Марсі

Як виявилося, Маск впевнений, що “врешті-решт, Сонце розшириться і поглине Землю”, і саме тому люди повинні відправитися на Марс. “Це напевно відбудеться, але не найближчим часом”, – сказав Маск. Мільярдер також заявив, що Starship SpaceX стане ключем до втілення його плану про переселення людства, зазначивши, що люди зможуть досягати Марса на ракеті всього за два роки.

Хоча Маск вже щосили готується до «масового переселення народів», останні наукові дослідження з Університету Уоріка кажуть, що наше Сонце не збирається «вмирати», принаймні, ще шість мільярдів років.

Але це точно не зупинить Маска! Він вже багато років мріє колонізувати Марс і не соромиться своїх амбітних планів. Масивна ракета SpaceX Starship-перший крок до втілення його мрії. “Я думаю, що ми запустимо космічний корабель наступного року, ближче до серпня. Ми запустимо його в автоматичному режимі, без людей. Випробування з людьми будуть безпечні через три роки”, – прокоментував свої плани Маск.

Читайте також:  Ілон Маск анонсував перший «серйозний» політ космічного корабля Starship

Автор подкасту запитав Маска, чи планує він сам здійснити подорож на борту ракети, але генеральний директор SpaceX сказав, що він поки не думав про це, але не виключає цю ідею.

Раніше Ілон Маск говорив, що SpaceX потрібно буде зробити 1000 ракет Starship протягом дев’яти років, щоб доставити мільйон людей на Марс. Під час запису подкасту він підтвердив це висловлювання ще раз, сказавши, що саме цим SpaceX зараз і займається.

В даний час в приватному космічному секторі є кілька гравців, включаючи головного конкурента SpaceX Blue Origin, якою володіє Джефф Безос. Цікаво, що і Маск, і Безос вважають, що переселення людства в космос — це єдиний варіант для нашої цивілізації. Правда, Маск вважає міграцію на різні планети головним пріоритетом, в той час як власник Blue Origin припускає, що людство рухається до життя на масивних космічних станціях.

Залишити коментар