Авто

Volkswagen Phideon оновився і отримав логотип з підсвічуванням

Volkswagen Phideon

Компанія Volkswagen оновила флагманський седан Phideon для китайського ринку – новинку показали в рамках Пекінського автосалону. Модель продається в КНР вже чотири роки, але не користується особливою популярністю: наприклад, за минулий рік було продано всього 14 тисяч примірників. Рестайлінг покликаний поліпшити становище моделі і залучити нових клієнтів.

Зміни в дизайні екстер’єру мінімальні: трохи модернізували оптику, трохи змінили бампери і решітку радіатора. Найпомітнішим нововведенням став логотип з контурним підсвічуванням. При цьому з оформлення салону седан програє найближчим конкурентам, таким як Audi A6: Phideon не покладена ні віртуальна панель приладів, ні сенсорні кнопки управління клімат-контролем.

Читайте також:  З'явилися подробиці про найпотужніший Mercedes-Benz S-Class нового покоління

Зате флагман може похвалитися багатим набором додаткового обладнання. Для моделі заявлені міні-холодильник (він вбудований в спинку сидінь другого ряду) і задні крісла з функцією вентиляції і масажу.

Фото: Volkswagen

На місцевому ринку Phideon можна купити з безальтернативним дволітровим турбомотором TSI потужністю 224 кінські сили. Він поєднується з семиступінчастим “роботом” DSG і переднім приводом. Раніше модель пропонувалася і з гібридною силовою установкою, проте від неї відмовилися через непопулярність.

Phideon випускають на спільному підприємстві SAIC-Volkswagen поруч з Шанхаєм. На інших ринках, в тому числі в Україні, модель не представлена.

Джерело: m.qctt.cn

Залишити коментар