Авто

Ілон Маск розповів про терміни появи повного автопілота в автомобілях

Tesla

В рамках заходу Tesla Battery Day 2020 Ілон Маск розкрив плани компанії на майбутнє. В першу чергу стало відомо про швидкий вихід доступного електрокара вартістю $25 000. Одночасно з цим мільярдер поділився інформацією про прогрес в системі автопілотування, розповівши про терміни її появи в автомобілях компанії.

В даний час багато електрокари оснащуються системою автопілотування другого і третього рівнів. Більш просунуті машини з автопілотом четвертого рівня можуть пересуватися самостійно тільки по деяких дорогах. Ілон Маск вже неодноразово говорив про п’ятий рівень автопілота, але тільки зараз стали відомі терміни його появи.

«Я сподіваюся, що ми випустимо нову бета-версію автопілота — повної версії автопілота — приблизно через місяць. І тоді люди дійсно зрозуміють масштаби змін. Ви побачите, що це приголомшливо», — заявив Ілон Маск.

Читайте також:  Європейці не поспішають купувати нові авто

Мільярдер також розповів, що інженерам довелося переписати весь програмний код автопілота. Новий алгоритм кардинальним чином відрізняється від того, що встановлено на автомобілях зараз. За його словами, замість 2D-зображень система здатна “бачити” загальну картинку з восьми камер в 3D. це значно збільшить складність нейронної мережі, поліпшивши здібності автопілота.

Джерело: cnet.com

Залишити коментар