Авто

Німецькі інженери показали універсальний електрокар майбутнього

U-Shift

Над створенням повністю безпілотних автомобілів трудяться фахівці безлічі великих компаній і невеликих стартапів. І деякі рішення виглядають дуже ергономічними. Як з’ясувалося, зараз активно тестується багатообіцяюча модульна технологія німецьких інженерів.

Насправді транспортний засіб майбутнього вже винайдено. Принаймні, так стверджують фахівці Німецького національного центру аеронавтики і космічних досліджень. В рамках конференції зі стратегічного діалогу автомобільного сектора в Штутгарті показали модульну концепцію транспортного засобу U-Shift, на базі якої можна побудувати як автомобіль для перевезення вантажів, так і для пасажирських рейсів.

U-Shift отримала назву від U-подібної форми самої платформи. Вона являє собою чотириколісну базу з електроприводами, акумуляторами і можливістю установки на неї самих різних додаткових модулів. Вже зараз створені пасажирська і вантажна капсули. У перших двері спереду салону і великий пандус ззаду, а друга дозволяє перевозити до чотирьох європіддонів.

Читайте також:  Дрег-гонка: Jeep Wrangler і Mercedes-Benz G-Class проти Land Rover Defender

Прототип поки управляється віддалено, а створення повністю автономної системи планується завершити до 2024 року. Тоді ж у продаж надійде перша комерційна версія, здатна пересуватися зі швидкістю до 60 км / год. З цією метою представники розробника планують укласти контракти з потенційними покупцями та інвесторами.

Джерело: dlr.de