Технології

Перший гнучкий смартфон HTC показали на патентних зображеннях

HTC

Компанія HTC поки не представила власного смартфона з гнучким екраном — але судячи з нещодавно опублікованого патенту, таке рішення незабаром може з’явитися в портфоліо виробника. Засвітилася в мережі документація розкрила ключові особливості конструкції неанонсованого пристрою, дизайн якого відрізняється від гаджетів інших брендів, які вже надійшли на ринок.

HTC

Судячи з патентних зображень, дисплей оригінальної розкладачки складається не всередину, а назовні. При цьому компанія HTC пропонує використовувати спеціальний зубчастий механізм, який контролює амплітуду розкриття дисплея. Інженери компанії HTC відзначають, що таке рішення дозволить виключити надмірну деформацію екрану і тим самим продовжити термін його безвідмовної експлуатації.

Читайте також:  Розкрито реальна ємність акумуляторів iPhone 12 і iPhone 12 mini

Дизайнери видання LetsGoDigital, вивчивши патентну документацію, створили серію реалістичних рендерів, які дозволяють вивчити можливий зовнішній вигляд пристрою HTC з гнучким дисплеєм. Ніяких технічних характеристик подібного гаджета компанія не наводить, так само як і не розкриває плани щодо виходу гнучкого смартфона.

HTC

Раніше генеральний директор компанії HTC припустив, що мобільний підрозділ компанії стане прибутковим до 2025 року.

Джерело: nl.letsgodigital.org

Залишити коментар