Авто

Nissan може випустити спортивний кросовер

Nissan

Однією з потенційних ідей для розширення модельного ряду Nissan японці вважають випуск спортивного кросовера Z-серії і всерйоз вивчають таку можливість.

Як повідомляє видання Car Advice, старший віце-президент Nissan з глобального планування продуктів Іван Еспіноза розповів, що виробник розглядає потенційну можливість випуску кросовера спортивної лінійки Z. Проект ще не отримав зелене світло від керівництва, але ідея є цілком життєздатною. «У нас є спокуса зробити це, тому що сила бренду Z настільки велика, що потенційно може дозволити нам робити деякі неординарні речі», — сказав Еспіноза.

Читайте також:  Підрозділ BMW М випустить власний автомобіль

Провісник майбутньої серійної моделі Nissan з індексом Z з’явився у вигляді прототипу під назвою Z Proto. Він витриманий в стилі ретро з оглядкою на більш ранні купе марки: наприклад, передня оптика є сучасною інтерпретацією фар 240Z, а задня частина автомобіля схожа на 300ZX кінця минулого століття. Серійна модель, швидше за все, отримає відомий бітурбомотор V6 потужністю 405 кінських сил, який буде працювати в парі з шестиступінчастою «механікою» або «автоматом» на вибір.