Авто

У нового Kia Sorento з’явилася позашляхова версія X-Line

Kia Sorento X-Line

Лінійка нових Kia Sorento поповнилася позашляхової версією X-Line зі збільшеним кліренсом, перекаліброваним шасі, більш практичними бамперами і безальтернативним повним приводом. Поки Sorento X-Line заявлені для ринку США, але в майбутньому географію продажів можуть розширити.

Презентація Kia Sorento X-Line пройшла в Північній Америці, і саме в Новому Світі піднесений кросовер надійде в продаж першим. Щодо звичайних Sorento четвертого покоління дорожній просвіт збільшений на 25 міліметрів, так що кліренс Sorento X-Line досягає 211 міліметрів. Надбавка досягається за рахунок інших налаштувань шасі, установки 20-дюймових легкосплавних дисків і шин з більш високим профілем.

Читайте також:  Як купити вживане авто з США під ключ: скільки коштує і в чому підступ

Kia Sorento X-Line

Зовні Kia Sorento X-Line легко впізнати за масивними рейлінгами на даху, декоративними вставками на крилах, а також за оригінальними бамперами із захисними вставками з нефарбованого пластику та алюмінію. Алгоритми роботи повного приводу доповнені режимом “сніг”, в списку базового обладнання Sorento X-Line є система допомоги при спуску.

Kia Sorento X-Line

Інші особливості, показані на комплектації X-Line, доступні для всіх північноамериканських Sorento. Наприклад, кросовери для США можна замовити в шестимісцевій конфігурації салону з роздільними кріслами другого ряду, а шайба вибору їздових режимів поступилася місцем звичному для американців фіксованому селектору.

Фото: Інтер'єр Kia Sorento X-Line

Фото: Інтер’єр Kia Sorento X-Line

Ще “американські” Kia Sorento відрізняються від версій для інших країн гамою двигунів. Базові кросовери оснащуються 194-сильним (247 Нм) бензиновим «атмосферником» об’ємом 2,5 літра в тандемі з 8-швидкісним «автоматом». У топ-версій-бензинова 285-сильна (421 Нм) «турбочетвірка» 2.5 і 8-ступінчастий «робот» з двома зчепленнями. Kia Sorento з 2,5-літровими моторами можуть бути передньо – і повнопривідними.

Читайте також:  Міністр назвав дату, коли в Україні введуть обов’язковий техогляд автомобілів

Окремо стоїть гібридний Sorento з “турбочетвіркою” 1.6, електромотором, вбудованим в 6-діапазонний «автомат» і батареєю на 1,5 кіловат-години. Загальна віддача бензин-електричного кросовера – 230 кінських сил і 350 Нм, проте повний привід гібриду не покладений.

Ціни Kia Sorento для США поки не названі, але відомо, що у продажу новинка з’явиться до кінця року.

Джерело: caranddriver

Залишити коментар