Авто

Розкрито зовнішність електричного крос-купе Honda

Honda SUV e: concept

На автосалоні в Пекіні фірма Honda розкрила зовнішність електричного концептуального крос-купе, за мотивами якого буде випущений серійний кросовер для місцевого ринку. Прототип здивував сміливим дизайном екстер’єру, невеликими звисами і солідним дорожнім просвітом. Фотографій інтер’єру і даних про технічну начинку немає.

Відмінні риси крос-купе Honda SUV e: concept-спортивний силует, невелика площа скління, безрамкові двері, «позашляховий» форм-фактор і захисний пластиковий обвіс по периметру кузова. Корпус підкреслено гладкий: немає ні дзеркал, ні камер заднього виду, ні дверних ручок, ні двірників.

Honda SUV e: concept

Honda SUV e: concept

Фари і ліхтарі концептуального електрокара нагадують про актуальну лінійку Honda і дають зрозуміти, що прототип — не просто фантазія китайських дизайнерів марки, а втілений в металі ранній ескіз майбутньої серійної моделі.

Читайте також:  До 2027 року виробництво електрокарів стане дешевшими, ніж авто на ДВЗ – прогноз

В ході презентації концепту SUV e японський автовиробник сфокусувався на електронних асистентах, якими оснастять серійний електрокроссовер. Серед них система напівавтономного водіння ADAS, здатна аналізувати обстановку навколо автомобіля, комплекс систем активної безпеки Honda Sensing і нова інформаційно-розважальна система Honda Connect.

Тести серійного електрокара Honda для ринку Піднебесної почнуться в 2021 році, а конвеєрну версію «батарейного» крос-купе представлять протягом двох років. Відомо, що випускати електрокроссовер будуть на потужностях спільного підприємства GAC-Honda, і з часом модель може стати «глобальною».

Джерело: insideevs