Авто

Оголошено терміни дебюту першої електричної “емки” BMW

BMW i4 M

Стало відомо, що електричний седан BMW i4 M дебютує в наступному році, однак, всупереч ранній інформації, він виявиться менш потужним, ніж модель М4.

Напередодні презентації седана М3 і купе М4 нового покоління були оголошені терміни дебюту першої електричної «емки» BMW. Як повідомляє видання Car Advice, глава підрозділу BMW M Маркус Флаш розповів, що їй стане новий електроседан, який отримає індекс i4 M. його прем’єра відбудеться вже в 2021 році, проте, всупереч раннім чуткам, від першої електричної моделі з буквою М не варто чекати динаміки М4: у порівнянні з «звичайною» i4 вона лише незначно додасть в продуктивності.

Читайте також:  Серійний електрокар Hyundai отримає камери замість зовнішніх дзеркал

Таким чином, i4 M буде швидше схожа на моделі молодшої лінійки M Performance, на зразок седана M550i або кросовера X5 M50d. Електроседан BMW буде відрізнятися від «стандартної» версії більш спортивним оформленням екстер’єру і поліпшеною динамікою. Флаш зазначив, що для випуску «повноцінного» електрокара з індексом м баварським інженерам ще належить вирішити безліч проблем, однією з яких є, наприклад, маса акумуляторних батарей і відсутність звуку вихлопу.

Залишити коментар