Політика

Джонсон назвав супротивників вакцинації божевільними

Борис Джонсон

Небезпечні особистості, які виступають проти вакцин, можуть поставити під загрозу життя мільйонів, вважає Борис Джонсон.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, виступаючи на загальнополітичних дебатах 75-ї сесії Генеральної Асамблеї (ГА) ООН, назвав прихильників руху проти щеплень божевільними. Мова прем’єра опублікована на сайті уряду Великобританії.

“Навіть зараз, коли ми так прагнемо отримати вакцину, ми ні в якому разі не повинні відступати від правил, скорочувати клінічні випробування або жертвувати безпекою, щоб швидше отримати результат. Буде жахливою трагедією, якщо через зайве старання ми зіграємо на руку недоумкуватим – противникам щеплень, небезпечним особистостям, які одержимі нав’язливими ідеями й виступають проти самого принципу вакцинації і котрі можуть поставити під загрозу життя мільйонів”, – сказав він.

Читайте також:  Рейтинг Трампа піднявся до рекордного з початку літа рівня

Також Джонсон повідомив, що вакцина, розроблена Оксфордським університетом, проходить третю стадію клінічних випробувань. За його словами, фармацевтична компанія Astra Zeneca вже приступила до виробництва мільйонів доз цього препарату.

Джонсон звернув увагу на те, що Великобританія буде прагнути забезпечити всім країнам рівний доступ до своєї вакцини, якщо вона виявиться дієвою.

Залишити коментар