Технології

Інсайдер назвав дату анонса і ключові характеристики Redmi Note 10

Redmi Note

Компанія Redmi ще не оголошувала про випуск нового смартфона фірмової лінійки Note, але, за даними мережевих інформаторів, вже готується до релізу чергового пристрою. Завдяки недавній публікації стали відомі не тільки ключові характеристики, але і можлива дата появи гаджета на ринку, а також назва його міжнародної версії.

Як повідомив у своєму Twitter-блозі індійський інсайдер Абхішек Ядав, новий смартфон бренду з кодовим номером M2007J17C вже пройшов сертифікацію у декількох регуляторів, завдяки чому стали відомі його базові специфікації. Так, за даними джерела, гаджет отримає процесор Qualcomm Snapdragon 750g і акумулятор ємністю 4820 маг. Очікується, що Redmi Note 10 буде представлений в Китаї вже в жовтні поточного року, а його міжнародна версія M2007J17G з’явиться на ринку під назвою Xiaomi Mi 10T Lite.

Раніше неанонсований смартфон був помічений в базі даних популярного синтетичного бенчмарка. Згідно з протоколом тестування, він отримає 8 ГБ оперативної пам’яті і буде працювати під управлінням операційної системи Android 10. Крім того, став відомий і можливий дизайн майбутньої новинки, що засвітилася на якісному рендері і декількох фотографіях. Точна дата анонсу і роздрібна ціна гаджета виробником ще не оголошені.

Джерело: mysmartprice.com

Залишити коментар