Авто

Cadillac розкрив дизайн таємничого позашляховика

Cadillac

В Instagram-профілі GM Design з’явився ескіз якогось таємничого автомобіля Cadillac з брутальним дизайном. За однією з версій, таким чином автовиробник натякає на появу електричного позашляховика, проте офіційного підтвердження цьому поки немає.

Позашляховик на малюнку має характерні риси фірмового стилю Cadillac: щитоподібну радіаторну решітку з логотипом по центру і вертикальні ходові вогні. Автомобіль виглядає непропорційним, у нього широка передня частина, масивні арки і величезні колеса, при цьому лобове скло зображено занадто вузьким, а лінія даху – низькою. В цілому вигляд позашляховика виглядає більш брутальним, ніж нинішні моделі марки.

Читайте також:  Новий Hyundai Tucson показали на відео

Можна припустити, що на ескізі, намальованому креативним дизайнером Cadillac Ендрю Макмілланом, відображений один з варіантів зовнішності майбутнього електромобіля, який розділить платформу з GMC Hummer EV. Останній раніше розкрили на офіційних тизерах і пообіцяли представити публіці 20 жовтня 2020 року.

Що ж стосується розвитку лінійки електромобілів GM, то вона налічуватиме щонайменше 20 моделей брендів Cadillac, Chevrolet і GMC. З них за Cadillac зарезервовано три позашляховика: глобальний Lyriq, сімейний кросовер з трьома рядами сидінь і батарейний аналог нинішнього XT4, що фігурує під ім’ям SUV EV.

Крім того, Cadillac працює над електричним позашляховиком «з ДНК Escalade» і іміджевим Celestiq Statement Vehicle.

Залишити коментар