Авто

Першу партію електрокарів Volkswagen ID.4 розкупили за добу

Volkswagen ID.4

Першу партію електромобілів Volkswagen ID.4 1st Edition, випущену обмеженим тиражем, розкупили в США відразу після прем’єри. Сайт компанії не впорався з напливом відвідувачів і деякий час було неможливо оформити замовлення на модель. Коли фахівці відновили доступ, виявилося, що ID.4 у “вітальному” виконанні 1st Edition повністю розпродані-з моменту прем’єри моделі не минуло й доби, повідомляє Insideevs.com.

Ціни на спецсерію Volkswagen ID.4 1st Edition на північноамериканському ринку починаються від 43 995 доларів (3,4 мільйона рублів), а поставки вже замовлених електромобілів клієнтам заплановані на початок 2021 року. Для того, щоб залишити передзамовлення, потрібно було внести депозит у розмірі 100 доларів (2,8 тисяч гривень), а пізніше, коли електрокар встане на конвеєр, оплатити ще 400 доларів (11,2 тисячі гривень).

Читайте також:  Опубліковано рейтинг найбільш безпечних автомобілів марки Hyundai

Модель доступна в двох модифікаціях-з одним мотором і двомоторною установкою, заднім і повним приводом відповідно. Монопривідний ID.4 може комплектуватися електромоторами потужністю 148, 175 і 204 кінські сили на вибір.

Фото: Volkswagen

Базові електрокари оснащені батареєю ємністю 55 кіловат-годин, яка забезпечує запас ходу в 360 кілометрів. Топовий 204-сильний електромотор живить батарея на 77 кіловат-годин, вона ж покладена і ID.4 з двомоторною установкою (306 сил).

Спочатку виробництво ID.4 буде здійснюватися тільки на заводі в німецькому Цвіккау, а пізніше, в 2022 році, на ринку США з’явиться локалізована версія – її збиратимуть на підприємстві в Чаттанузі.

Залишити коментар