Авто

Tesla звинуватила Nikola в крадіжці дизайну своєї електровантажівки

Nikola One vs Tesla

Для американського стартапу Nikola настала чорна смуга. Після недавнього розголосу скандального розслідування акції компанії стрімко летять вниз, а засновник і генеральний директор Тревор Мілтон пішов у відставку. Схоже, що це ще далеко не кінець. В ході судових розглядів з’ясувалося, що Nikola порушила патенти Tesla.

На початку цього року Nikola подала в суд на Tesla, звинувативши останню в копіюванні дизайну водневого вантажівки Nikola One при створенні електровантажівки Tesla Semi. Позивач стверджував, що компанія Ілона Маска підгледіла у конкурента дизайн кабіни, лобового скла і двері, і зажадав $2 мільярди. Багато скептично поставилися до цього звинувачення, так як подібний дизайн використовувався десятиліттями, коли обох компаній ще навіть не існувало. Тому в Tesla неодноразово заявляли, що звинувачення в їхній бік абсолютно необґрунтовані.

Читайте також:  Rolls-Royce показав першу колекційну модель нового десятиліття

Тепер же юристи компанії Ілона Маска заявили, що насправді це Nikola використовувала запатентований дизайн Tesla при створенні своєї вантажівки Nikola One. Представники Nikola поки ніяк це не прокоментували.

Неясно, чим закінчиться судовий розгляд між Tesla і Nikola, проте експерти роблять невтішні прогнози щодо останньої. За останній тиждень вартість акцій Nikola впала на цілих 45%, і поки Динаміка не змінюється.

Читайте також:  В Україні може подорожчати газ для авто

Джерело: wccftech.com

Залишити коментар