Авто

Tesla продемонструвала можливості свого найпотужнішого електрокара [ВІДЕО]

Model S Plaid

На минулому заході Tesla Battery Day 2020, крім нової концепції акумуляторів для електромобілів і доступної моделі фірмового авто, компанія показала тримоторну версію свого флагманського седана Model S. За заявою вендора, новинка отримала рекордні для фірмової серії показники розгону до «сотні» і максимальну швидкість. Щоб підтвердити це на практиці, виробник випробував новий електрокар на гоночній трасі.

За словами глави Tesla Ілона Маска, максимальна швидкість Model S Plaid становить 321 км/год, а дальність ходу на одному заряді акумулятора — до 836 кілометрів. Щоб підтвердити швидкісні характеристики свого дітища, компанія опублікувала відеоролик, що демонструє проходження новинкою кола на гоночній трасі WeatherTech Raceway Laguna Seca в Північній Каліфорнії. Підсумковий час новинки склав 90 секунд і зробив її одним з найшвидших серійних автомобілів у світі.

Читайте також:  Зеленський пообіцяв вирішити проблему автомобільних черг на кордоні

За результатом пробігу седан з електричною силовою установкою виявився швидше, ніж суперкар McLaren P1, і поступився всього три секунди новому McLaren Senna. При цьому седан Tesla значно дешевше зазначених моделей, роздрібна ціна яких в доларах представлена семизначними цифрами. Для порівняння, вартість базової модифікації Model S Plaid становить $134 490.

Джерело: businessinsider.com

Залишити коментар