Авто

Infiniti показала, яким буде новий QX60

Infiniti QX60 Monograph

Компанія Infiniti представила концепт QX60 Monograph, який вже в наступному році трансформується в серійну машину. Поки ж це просто дизайн-макет, про що свідчить глухе скління, що демонструє той рівень кардинальних змін, що чекає кросовер другого покоління.

Назва Monograph, або “монографія”, японці вибрали невипадково: цим терміном позначають наукову працю, поглиблено розглядає одну конкретну тему. І у випадку з QX60 Monograph мова йде про дизайн — адже в такому ключі буде виконаний не тільки наступний QX60, але і майбутні моделі марки.

Читайте також:  Криклій анонсував повернення обов'язкового техогляду в Україні

Як і раніше, Infiniti шукає натхнення в японській культурі і традиціях: зокрема, звертається до концепції «間 ма», яка пропонує абстрагуватися від усього зайвого і створити гармонійний вигляд лише за рахунок правильного підібраних елементів.

Причому ці елементи помітні тільки з близької відстані. Наприклад, візерунок решітки радіатора Double Arch нагадує складки орігамі; перпендикулярні лінії на панорамному даху — це недвозначний натяк на складене кімоно і сучасну японську архітектуру, а підкладка фар і зовсім відсилає до ребристої поверхні тепловідведення.

В іншому ж QX60 другого покоління повинен стати більш м’язистим, аеродинамічним і монументальним, але дослівно повторювати концепт все ж буде. У компанії кажуть, що QX60 Monograph демонструє тільки деякі пропорції і стилістичні рішення серійної машини.

Читайте також:  Range Rover Velar отримав нові мотори і став більш технологічним

А ось про техніку немає навіть попередньої інформації. З чуток, “другий” QX60 позбавлять атмосферного V6 3.5 і оснастять дволітровою «турбочетвіркою» зі змінним ступенем стиснення. На QX50 агрегат розвиває 272 кінські сили і 380 Нм крутного моменту і роботі в парі з варіатором XTronic.

Втім, це тільки здогади. Подробиці стануть відомі в наступному році, коли дебютує серійний автомобіль.

Джерело: Infiniti

Залишити коментар