Суспільство

У військовій частині Нацгвардії зафіксовано спалах коронавірусу

COVID-19

Усіх контактних осіб з інфікованими помістили в ізолятор на території військового містечка під цілодобовим наглядом медиків.

У військовій частині 3026 Національної гвардії України зафіксовано три випадки захворювань військовослужбовців частини коронавірусною інфекцією. Про це в четвер, 24 вересня, повідомляє Укрінформ з посиланням на прес службу Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

“Один з них – військовослужбовець строкової служби – 11 вересня повернувся з відпустки з Черкаської області. Перші ознаки захворювання з’явилися 20.09.2020 року. Два інших хворих – військовослужбовці за контрактом, які перебувають у штаті чергової служби частини, – поскаржилися на погіршення стану здоров’я 20.09 і 23.09.2020 року”.

Читайте також:  В Україні вже понад 200 тисяч випадків COVID-19

Повідомляється, що ПЛР-тестування на коронавірус у всіх трьох виявилося позитивним. Військовослужбовці проходять лікування в Територіальному медичному об’єднанні МВС України у Запорізькій області: строковик – в стаціонарі, контрактники – амбулаторно на самоізоляції під контролем медиків.

Залишити коментар