Технології

У WhatsApp з’являться повідомлення нового типу

WhatsApp

Розробники популярного месенджера WhatsApp працюють над новою функцією зникаючих повідомлень під назвою Expiring Media.

Нова версія месенджера WhatsApp дозволить користувачам мобільних пристроїв відправляти в повідомленнях мультимедійний контент (фотографії, відеоролики і GIF-анімацію), який зникне у одержувача відразу після того, як він вийде з діалогу або чату. При цьому поставити таймер для цієї функції неможливо, так само як і міняти інші настройки. Відзначається, що зникаючі повідомлення будуть виділятися графічним чином, що користувачі не плутали їх з «звичайними».

Невідомо, чи можна буде пересилати іншим користувачам зникаючі повідомлення або зберігати такий контент на своєму мобільному пристрої. Подібна можливість, вважають розробники, може бути зручна в тих випадках, коли людина хоче відправити співрозмовнику якісь особисті мультимедійні файли, не призначені для чужих очей. Функція вже з’явилася в бета-версії програми для Android-смартфонів.

Читайте також:  Вчені створили економічне і безпечне «скло» з дерева

Коли розробники представлять глобальне оновлення для всіх користувачів, поки невідомо. На початку 2020 року розробники WhatsApp оголосили про подолання позначки в 2 мільярди активних користувачів месенджера. За останні два роки аудиторія сервісу виросла відразу на 500 мільйонів чоловік, що зробило WhatsApp другим за популярністю мобільним додатком в світі і найпопулярнішим месенджером.

Раніше розробники програми відмовилися від випуску версій месенджера для застарілих версій операційних систем Apple, Google і Microsoft. Зокрема, неактуальними в WhatsApp визнали всі версії Android з 2.3.7 і старше, а також iOS 8 і старше — на гаджетах з цими ОС додаток працював тільки до 1 лютого 2020 року. Ще раніше, вже з 31 грудня 2019 року, не можуть скористатися месенджером власники пристроїв на операційній системі Windows Phone.

Залишити коментар