Технології

YouTube запросить паспорта та банківські картки

Youtube

На сайті скоро буде введений віковий ценз для більшості роликів. Обмеження ж віку глядачів визначить штучний інтелект.

Youtube впроваджує все більше технологій на основі штучного інтелекту. Тепер це торкнеться вікових обмежень. Тобто глядачам доведеться входити в свої облікові записи, щоб підтвердити вік і отримати доступ до перегляду.

У компанії готові до деяких помилок при маркуванні роликів. Але це не єдина проблема. Наприклад, при перегляді відео, вбудованого на сторонній сайт, користувач буде перенаправлятися на Youtube, де він повинен буде авторизуватися, щоб подивитися ролик. До речі, у глядачів можуть попросити надати “чинне посвідчення особи або кредитну карту для підтвердження свого віку”.

Читайте також:  iPhone 12 показали «вживу» в ефірі американського телешоу [ВІДЕО]

Чи вплине новий метод модерації на можливість заробляти гроші? У компанії так не вважають – якщо відео отримало вікове обмеження, то, ймовірно, воно порушує правила компанії щодо рекламодавців. У таких відео будуть обмеження на рекламу. Або реклами не буде зовсім.

Новий метод модерації з’явиться через критику з боку батьків, які незадоволені тим, що сайт небезпечний для дітей. І це незважаючи на постійні заяви Youtube про те, що сайт не призначений для осіб молодше 13 років, для яких існує Youtube Kids. Але дітям там, мабуть, нецікаво.

Залишити коментар