Технології

«Вікіпедія» проводить редизайн інтерфейсу вперше за 10 років

Вікіпедія

Всесвітньо відома онлайн-енциклопедія, знайома практично кожному інтернет-користувачеві, знаменита не тільки величезною кількістю статей, але і своїм консервативним дизайном. Але вже найближчим часом популярний ресурс чекає серія великих змін: творці «Вікіпедії» оголосили про підготовлювані зміни в інтерфейсі свого дітища.

Вікіпедія

На думку компанії, дизайн ресурсу особливо важливий для нових користувачів, для яких велика частина широкого спектру функцій сайту може здатися важкою для розуміння. Одним з ключових змін стане новий формат змісту, що спрощує перехід через певні розділи без необхідності прокрутки сторінки.

Читайте також:  Розкрито реальна ємність акумуляторів iPhone 12 і iPhone 12 mini

“Наша мета полягає в тому, щоб зробити Вікі-сайти більш привабливими, підвищити їх корисність для читачів і зберегти корисність для існуючих редакторів”, — йдеться в блозі Wikimedia, материнської компанії ресурсу.

Вікіпедія

Для зручності вивчення матеріалів можна буде згортати меню в лівій частині кожної сторінки, щоб мінімізувати відволікаючі фактори. Також на сайті з’явиться зручна кнопка для перемикання мови сторінки, яку читає користувач. Крім того, буде покращено інструмент пошуку по сайту, а також зменшиться розмір логотипу на кожній сторінці Вікіпедії.

Вікіпедія

За заявою Wikimedia, зміни відбуватимуться поступово протягом тривалого періоду часу. Це дозволить користувачам протестувати нові функції до їх офіційного розгортання, яке заплановано до кінця 2021 року. Про редизайн мобільної версії Вікіпедії в блозі компанії не повідомляється.

Читайте також:  Авторитетний інсайдер розповів про майбутні iPhone

Джерело: theverge.com

Залишити коментар