Авто

У Tesla Model S з’явиться 1100-сильна версія

Tesla Model S Plaid

Компанія Tesla продовжує підігрівати інтерес до майбутнього електрокару Model S Plaid, який повинен дебютувати в наступному році. На цей раз американський виробник поділився технічними подробицями.

Ліфтбек Tesla Model S Plaid отримає силову установку з трьома електромоторами, комбінована віддача яких складе близько 1100 кінських сил. До “сотні” електрокар зможе розганятися менш ніж за дві секунди, а долати чверть милі буде за дев’ять секунд. Максимальна швидкість Model S Plaid – 320 кілометрів на годину.

Читайте також:  Представлений новий Opel Mokka: ціни, мотори та терміни появи на ринку

Заявлений запас ходу майбутньої новинки-837 кілометрів. Це майже на 200 кілометрів більше, ніж у самого далекобійного електрокара американської компанії — Model S Long Range. Яким чином новому електрокару вдалося досягти таких показників, поки не розкривається.

Дизайн Model S Plaid теж поки тримається в секреті. На даний момент відомо, що вартість найпотужнішого серійного електромобіля складе 139 990 доларів (приблизно 3,9 мільйонів гривень за поточним курсом). Дебют Model S Plaid відбудеться в 2021 році.

В кінці квітня компанія Tesla випустила прошивку для електрокарів Model S в топ-версії Performance. Електрокар став динамічніше, ніж Bugatti Chiron: розгін з місця до 97 кілометрів на годину у двотонної моделі становив 2,3 секунди — на 0,1 секунди швидше, ніж у 1500-сильного французького гіперкара.

Читайте також:  Українці стали купувати більше нових авто

Джерело: TechCrunch

Залишити коментар