Технології

LG запатентувала смартфон-рулон зі стилусом

LG

LG вже довела, що здатна випускати незвичайні смартфони, що відрізняються від всього, що є на ринку. Південнокорейський гігант давно виношує ідею випуску смартфона, який можна згортати. Судячи з опублікованого нещодавно патенту, виробник не відмовився від цієї затії. Дизайнери компанії придумали компактний пристрій з висувним екраном і вбудованим стилусом.

LG

У складеному стані гаджет має форму компактного довгастого прямокутника. Правда, в патенті зазначено, що форма може бути й іншою. Усередині корпусу розташований ролик, на який накручений гнучкий OLED-дисплей. Завдяки невеликій «вікна» користувач може переглядати різну інформацію, не витягуючи екран назовні.

Читайте також:  Apple придумала розумний чохол із змінною твердістю

При необхідності дисплей дістається з основного корпусу на потрібну довжину. Судячи з усього, інтерфейс повинен адаптуватися в залежності від того, на скільки витягнуть екран. Дизайнери LG передбачили і всі класичні елементи управління, такі як кнопки регулювання гучності і включення. У деяких варіантах додатково передбачені окремі кнопки для автоматичного розгортання і скручування дисплея. Більш того, навіть для камери знайшлося місце.

LG

Ще одна фішка пристрою – вбудований стилус. Він розташовується всередині корпусу і кріпиться на пружинному механізмі, так що потрібно просто натиснути на нього, щоб витягти.

Варто відзначити, що раніше LG вже випустила згортається телевізор зі схожою конструкцією, так що не виключено, що компанія має намір зробити такий же смартфон. Особливо з урахуванням численних патентів.

Читайте також:  Xiaomi представила розумне ліжко з голосовим управлінням

Джерело: nl.letsgodigital.org

Залишити коментар