Технології

Google анонсувала операційну систему Android TV 11

Android 11

Через два тижні після релізу Android 11 для мобільних пристроїв компанія Google анонсувала свіжу ревізію фірмової ОС для платформи Android TV, «перескочивши» випуск десятої номерної версії. Нова прошивка отримала ряд поліпшень і корисних функцій, про які виробник розповів у своєму офіційному блозі.

Android 11

Велика частина нововведень, отриманих операційною системою, торкнулася її мультимедійних можливостей. Пристрої під управлінням нової версії Android TV будуть підтримувати функцію ALLM (автоматичний режим низької затримки), а також декодування мультимедійного контенту з низькою затримкою. Оновлення також торкнулося функцій хмарного ігрового потокового сервісу Stadia на телевізорах. Зокрема, була розширена підтримка геймпадів: список сумісних контролерів поповнили Nintendo Switch Pro (підключення по USB і Bluetooth) і фірмовий аксесуар Steam (тільки підключення по USB).

Читайте також:  У WhatsApp з'явиться режим «вічної тиші» та інші корисні функції

Також в Android TV 11 з’явився новий режим, що дозволяє розробникам швидше тестувати свої додатки на «живих» пристроях. Крім того, операційці дісталися і деякі основні функції Android 11, представлені у версії ОС для смартфонів — покращене управління пам’яттю (автоматичне закриття додатків для економії ОЗП) і розширені функції конфіденційності.

Google заявляє, що OEM-партнери працюватимуть над впровадженням Android 11 на телевізійну платформу ще протягом декількох місяців. Ентузіасти і розробники з девкітом ADT-3 можуть протестувати нову версію ОС вже зараз.

Джерело: androidcentral.com

Залишити коментар