Авто

Tesla Model 3 провалила тест автоматичного гальмування

Tesla 3 система тормозу

У мережі з’явилися кілька роликів, знятих під час випробувань системи екстреного гальмування Tesla Model 3. Спроби електрокара загальмувати перед йде “пішоходом” обернулися провалом: машина на швидкості збила манекен, який від удару розлетівся на частини. На відео звернуло увагу видання Jalopnik.

Журналісти стверджують, що перед зіткненням система все-таки визначила перешкоду на дорозі – на екрані загорілося відповідне попередження (це видно на другому ролику), проте занадто пізно. Також можна помітити, що удар був досить сильним: якби така ситуація сталася з реальною людиною, це могло б привести до серйозних травм або навіть загибелі.

На другому відео випробовують червоний Model 3 з тим же результатом: система екстреного гальмування не спрацьовує і електрокар врізається в манекен.

Читайте також:  П'яний українець розбив у Польщі автомобіль, який хотів купити

Відео: Twitter.com/StultusVox

Минулого року аналогічний тест провалила Tesla Model S з першим поколінням системи Autopilot. В ході випробувань, проведених Люксембурзьким центром випробувань і стандартизації (ILNAS), електромобіль їхав зі швидкістю 30 кілометрів на годину і не загальмував перед манекеном на дорозі.

Читайте також:  Мінівен Volkswagen T6 навчили долати серйозне бездоріжжя

Джерело: Jalopnik

Додайте BizUA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Залишити коментар