Авто

З’явилися нові подробиці про найпотужнішу Hyundai Sonata

Hyundai Sonata

Компанія Hyundai поділилася новими подробицями про найпотужнішу Sonata з приставкою N Line в назві: очікується, що вона отримає 2,5-літровий двигун від седана Genesis G80, спортивний режим налаштувань їздової електроніки і лонч-контроль. На домашньому ринку новинка з’явиться в третьому кварталі нинішнього року.

“Заряджена” Sonata N Line відрізняється від стандартної версії 19-дюймовими дисками, збільшеними передніми повітрозабірниками, спортивним обвісом і масивним дифузором з парою здвоєних патрубків випускної системи. Зі змін в салоні – крісла з більш розвиненою бічною підтримкою і червоною прострочкою, а також наявність селектора вибору режимів руху, включаючи Sport+.

Фото: Hyundai

Читайте також:  Bugatti показала перше зображення нового гіперкара

Sonata N Line отримала переналаштовану, більш жорстку підвіску, посилені амортизатори і гальма. У рух автомобіль приводить турбомотор SmartStream об’ємом 2,5 літра, який видаватиме 290 кінських сил і 422 Нм крутного моменту. Пару йому становить восьмиступінчастий “робот”. Привід – тільки передній. Динамічні характеристики та інші подробиці в компанії обіцяють розкрити 21 жовтня.

Джерело: Hyundai

Залишити коментар