Технології

Xiaomi запатентувала унікальний смартфон-слайдер з гнучким екраном

Xiaomi

Сучасні смартфони мало чим відрізняються один від одного. Тому виробники шукають всілякі способи виділити свої моделі на тлі конкурентів. Деякі для цього експериментують безпосередньо з форм-факторами. Наприклад, Xiaomi запатентувала слайдер з гнучким екраном, який обертається навколо корпусу.

Xiaomi

На представлених зображеннях показаний смартфон, екран якого займає всю лицьову панель і знизу загинається на задню сторону, продовжуючи таким чином майже до самого верху. Сама по собі технологія не нова: подібне ми вже бачили в так і не вийшов Mi Mix Alpha. Однак цікаво те, що по суті це слайдер.

Читайте також:  Samsung запатентувала смартфон із прозорим висувним дисплеєм

Xiaomi

Зсунувши вниз екран, користувач отримує доступ до динаміка, фронтальної камері і іншим сенсорам. Це досягається за рахунок гнучкості матриці, що і дозволяє трохи опустити передню панель. Вперше виробник пропонує реалізувати механізм слайдера за рахунок зміни розміру дисплея.

Малоймовірно, що Xiaomi випустить подібний гаджет, особливо на тлі появи подекранних камер, але однозначно радує, що компанія шукає нові способи, як зробити смартфони різноманітніше.

Джерело: gizmochina.com