Авто

Названо причини непопулярності електромобілів

Електромобіль

Виробник мастильних матеріалів Castrol провів дослідження і з’ясував причини, через які електромобілі поки не стали популярними. Опитавши близько 10 тисяч респондентів, компанія склала список з п’яти так званих критичних точок, подолавши які можна розраховувати на стрімкий перехід від ДВС до електротяги.

Висновки, що містяться в звіті під назвою Accelerating The EVolution, засновані на опитуванні 9 тисяч автовласників, 750 транспортних керуючих і 30 представників автомобільної галузі (в основному це співробітники фірм-постачальників компонентів і компаній, зайнятих у виробництві батарей). На їхню думку, головна критична точка на шляху до масовості електромобілів – це ціна. Дві третіх (63 відсотки) потенційних покупців вважають, що зараз вартість завищена, а ідеальною називають 36 тисяч доларів (1.06 мільйона гривень).

Читайте також:  Розкрито зовнішність нової Honda Civic

Другий важливий момент – час зарядки. Опитані Castrol готові чекати не більше 31 хвилини – стільки в середньому триває ланч. Хоча це і більше, ніж водії машин з ДВС зазвичай витрачають на відпочинок під час тривалих поїздок: як правило, такі зупинки тривають близько 21 хвилини. Що стосується запасу ходу, то ідеальним респонденти вважають 469 кілометрів-і такими показниками зараз можуть похвалитися одиниці: Tesla, Volkswagen, Rivian і Lucid.

Lucid Motors

Електричний седан Lucid Air з’явиться в наступному році. Батарея на 113 кіловат-годин дозволить йому проїжджати без підзарядки до 832 кілометрів – це рекордний показник для серійних електромобілів!

Масовому поширенню електромобілів також заважає нерозвиненість мережі зарядних станцій. При цьому 70 відсотків опитаних хотіли б, щоб термінал був у них вдома або десь неподалік; 67 відсотків мріють про зарядну станцію на роботі, а 62 відсотки респондентів хотіли б отримувати електрику для своїх електромобілів виключно з відновлюваних джерел. І останнє: більше половини покупців розглянули можливість переходу на електромобіль, якби варіант на електротязі був у їх улюбленої моделі.

Читайте також:  Ford збирається випустити Bronco в модифікації Raptor

А напередодні Polestar поділилася розрахунками шкідливих викидів електромобілів у порівнянні зі звичайними машинами. З’ясувалося, що на етапі виробництва кросовера з традиційним двигуном внутрішнього згоряння (як приклад компанія взяла Volvo XC40) в атмосферу викидається 14 тонн еквівалента CO₂. Показник електричного Polestar 2 і батареї до нього — 24 тонни. Щоб показники сумарних викидів парникових газів електромобіля і машини з ДВС зрівнялися, потрібно проїхати на електротязі мінімум 50 тисяч кілометрів.

Залишити коментар