Авто

Розкрито зовнішність нових BMW M3 і M4

BMW M3 і M4

Фотографії нових BMW M3 і M4 витекли в мережу до офіційної прем’єри. Обидві машини виконані в єдиному виразному стилі, а їх особливості – це величезні “ніздрі”, як у купе 4 серії, доповнені горизонтальними планками, капот з вентиляційними прорізами і “четирехстволка” випускної системи, вписана в розвинений дифузор.

На фотографіях нових “емок” також можна розглянути крісла-ковші з каркасом з вуглепластика і гальмівні механізми з кольоровими супортами. А ще новий зелений колір – малахітовий металік Isle of Man Green. Він стане “фірмовим” кольором BMW M3 (G80). Технічно ж машини будуть ідентичні: 3,0-літрова «бітурбошістка», ручна коробка або «автомат», задній або повний привід.

BMW M3 і M4

Під капотом M3 і M4 пропишеться рядний двигун з двома турбонагнітачами, знайомий по кросоверах BMW X3 M і X4 M. Для звичайної версії він буде налаштований на віддачу 480 кінських сил і 600 Нм моменту, для варіанту Competition — на 510 сил (момент незмінний). Початкові “емкі” оснастять шестиступінчастою “механікою”. Спортивний “автомат” M Steptronic і повнопривідна трансмісія увійдуть в стандартне оснащення версії Competition, але за доплату будуть пропонуватися і для 480-сильних машин.

Крім седана, купе і кабріолета, в сімействі M3/M4 вперше з’явиться універсал — компанія вже підтвердила, що проекту M3 Touring дано зелене світло. Втім, розробка машини знаходиться на початковій стадії, так що товарну п’ятидверку ми зможемо побачити не раніше, ніж через два роки.

Читайте також:  Автопілот Tesla виявився гіршим, ніж системи допомоги у Mercedes-Benz, BMW і Audi

Джерело: Bimmerpost

Залишити коментар