Авто

Названі ціни перших польотів на літаючому таксі

Volocopter 2X

Німецький авіаційний стартап Volocopter вже неодноразово привертав увагу громадськості своїми розробками в сфері літаючих таксі і повітряних вантажоперевезень. Зовсім недавно представники компанії повідомили про старт попереднього бронювання квитків, а також назвали ціни на польоти власного аеротаксі.

Ринок літаючих таксі приваблює все більше великих компаній і невеликих стартапів. Крім одного з першопрохідців-Lilium – про аналогічні розробки повідомили Toyota, Hyundai, Uber і багато інших. Всі розробки поки знаходяться в стадії випробувань, демонструються робочі прототипи апаратів вертикального зльоту і посадки (VTOL). Зробити перший крок у напрямку комерційних польотів вирішив німецький стартап Volocopte, який повідомив про можливість забронювати місце для польоту на аеротаксі.

Читайте також:  Втрати України через ДТП оцінили в 2% ВВП

Volocopter 2X

Вартість квитка оцінена в €300 ($355), політ триватиме всього 15 хвилин, а загальна кількість попередніх бронювань не перевищить 1000. Насправді невідомі точні терміни, коли власники квитків зможуть ними скористатися. Повідомляється, що це трапиться протягом 12 місяців з моменту комерційного запуску проекту, який повинен відбутися через два-три роки. При цьому літальний апарат активно тестується в містах по всьому світу, включаючи Сінгапур, Гельсінкі, Дубай і Брухзаль (місце розташування штаб-квартири Volocopter).

Судячи з усього, комерційні польоти будуть проводитися на апараті Volocopter 2x, що представляє собою овальний Одномісний мультикоптер з 18 величезними несучими гвинтами. Дальність польоту поки невелика, вона не перевищує 27 кілометрів або 30 хвилин в повітрі. Імовірно, компанія зосередиться на швидких перевезеннях з одного пункту в інший. Наприклад, якщо хтось запізнюється в аеропорт або на важливу зустріч. Volocopter вже вдалося залучити $55,3 мільйона інвестицій. Стартап створив спільне підприємство з китайською Geely і отримав фінансування від Daimler (Mercedes-Benz) і Intel.

Читайте також:  Українські експерти назвали найбільш надійні вживані авто і вказали на їхні недоліки

Джерело: theverge.com

Залишити коментар