Технології

Xiaomi запатентувала смартфон з дисплеєм, який згинається в двох місцях

Xiaomi Xiaomi

У портфоліо Xiaomi поки немає смартфонів з дисплеєм, який згинається, але незабаром ситуація може змінитися. Подана компанією у всесвітнє відомство інтелектуальної власності заявка на патент описує дизайн пристрою в неординарному форм-факторі. Особливістю неназваної моделі, яку інсайдери вже охрестили Xiaomi Mi Z Fold, стала можливість згинати екран в двох місцях, складаючи гаджет в своєрідний «бутерброд».

Xiaomi Xiaomi

За задумом інженерів Xiaomi, смартфон можна буде зігнути по двох лініях, які ділять великий гнучкий дисплей пристрою на три приблизно рівних по ширині частини. Описана в патенті конструкція дозволяє скласти гаджет два рази, перетворивши його в масивний, але порівняно вузький моноблок. Патент був поданий ще навесні 2020-го, проте отримав схвалення відомства лише 18 вересня.

Читайте також:  Експерти підрахували реальну вартість Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G

Дизайнери видання LetsGoDigital, вивчивши наданих виробником креслення, створили кілька наочних рендерів, на яких продемонстрований оригінальний форм-фактор гнучкого смартфона Xiaomi. Серед особливостей новинки автори ескізів відзначають наявність стереодинаміків на верхньому і нижньому торцях корпусу.

Xiaomi Xiaomi

Поки гнучкий смартфон в такому виконанні існує лише на папері. Раніше представники Xiaomi підкреслили, що працюють над власним складним апаратом, але термінів виходу пристрою на ринок поки не розкрили.

Джерело: nl.letsgodigital.org

Залишити коментар