Авто

Стало відомо скільки часу заощадили водії через пандемію

Затори

З початком пандемії коронавірусу істотно скоротилися затори на дорогах і, відповідно, час, який водії змушені були безцільно проводити в автомобілі.

Після введення обмежень на поїздки в більшості регіонів світу час, який водії щодня витрачали на пробки, значно скоротився. Дослідження, організоване британською лізинговою компанією Vanarama, показує, скільки часу заощадили водії через пандемію в найжвавіших містах світу. Грунтуючись на даних з навігаційних систем, найбільше від пандемії виграли автомобілісти в індійському Нью-Делі — 79 годин з березня по липень 2020 року, тобто більше трьох днів.

Читайте також:  Представлений новий кросовер Volkswagen Taos

У Парижі заощаджений водіями час становить 69 годин, за ним слідує Сан-Паулу з 63 годинами. Жителі Нью-Йорка виграли завдяки пандемії 58 годин вільного часу, а в Лос-Анджелесі водії заощадили 43 години. Відсутність звичного трафіку також справила безпрецедентний вплив на якість повітря: в таких містах, як Нью-Делі, Сан-Паулу і Пекін хмарочоси залишалися несподівано чистими. Втім, дослідники відзначають, що з липня завантаженість доріг вже зросла на 17%.

Залишити коментар