Політика

Резніков пояснив суть амністії на Донбасі

Олексій Резніков

Оголошення амністії учасникам збройного конфлікту на ґрунті сепаратизму є стандартною міжнародною практикою, за словами міністра.

Амністія для учасників збройного конфлікту на Донбасі не буде загальною. Про це в понеділок, 21 вересня, заявив міністр з питань реінтеграції непідконтрольних територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу Україна 24.

“Але, звичайно, вона не стосується військових злочинців, мародерів, психопатів і тому подібне. Хто скоїв військові злочини, геноцид проти людства – їм краще дійсно бігти, тому що вони будуть покарані не тільки відповідно до українських законів, а й з усіма міжнародними конвенціями”, – сказав він.

Читайте також:  У 2021 році Офісу президента виділять на 40% більше фінансування

Разом з тим він зазначив, що оголошення амністії учасникам збройного конфлікту на ґрунті сепаратизму є стандартною міжнародною практикою.

“Тому не треба боятися слова амністія, навколо якого багато риторики і переживань. Амністія повинна бути, амністія постійно застосовується, ми вивчаємо 260 конфліктів на планеті Земля, які відбувалися. І щоразу амністію офіційний уряд потім застосовує”, – резюмував він.

Залишити коментар