Авто

Дизайнер показав концепт еклектичного супербайка з майбутнього

Mimic Superbike

Велика частина сучасних мотоциклів має усталений дизайн з минулого століття. Дизайнер Роман Долженко створив футуристичний концепт електричного супербайка з незвичайним зовнішнім виглядом, що демонструє просунуті технології майбутнього.

Mimic Superbike – це абсолютно новий погляд на те, як повинен виглядати мотоцикл. Дизайнер явно надихався фільмами “Трон” і класичним аніме “Акіра”. За словами автора, концепт був створений в 3ds Max, показуючи його бачення електричного супербайка майбутнього.

Отже, корпус Mimic Superbike виконаний з легкого міцного матеріалу з гладкими обтічними формами. Досить цікаво виглядають фари. Вони обтікають корпус, немов демонструючи його агресивну натуру. Крім чорного байка, Роман створив копію в хромованому стилі і повністю червоного кольору. Вся інформація буде виводитися на дисплей, вмонтований в корпус мотоцикла перед очима водія. Роман заявив, що, на його думку, вся передня частина корпусу повинна повертатися.

Як би красиво не виглядав Mimic Superbike – це всього лише концепт. Не виключено, що якась компанія надихнеться їм для створення реального мотоцикла, але поки відомостей про розробку чогось подібного немає.

Читайте також:  Новий «бюджетник» Renault виявиться на 30% дешевшим, ніж Tiguan

Джерело: vulms.org