Технології

Представлений модуль для висадки космонавтів на Місяць [ВІДЕО]

модуль для висадки космонавтів

У 2024 році NASA планує запуск місячної місії “Артеміда”. Розробкою всіх систем займаються приватні підрядники, такі як SpaceX Ілона Маска і Blue Origin Джеффа Безоса. Так, компанія Dynetics показала повнорозмірну модель посадкового модуля, який послужить відважним астронавтам будинком під час перебування на Місяці.

Посадковий місячний модуль повинен відповідати декільком основним критеріям. Крім безпеки він зобов’язаний забезпечити астронавтам зручність. Новий посадковий модуль Dynetics отримав циліндричну центральну структуру, яка може використовуватися не тільки в якості житла для космонавтів, але і легко переобладнуватися в ровер. Цьому сприятиме гнучка конструкція, здатна підлаштовуватися під мінливі вимоги підкорювачів супутника Землі.

Варто відзначити, що лідерами місячної гонки вважаються Blue Origin і SpaceX. Що до Dynetics, то її місячний модуль виглядає перспективно, проте вибір робитимуть представники NASA. Раніше вже показали інший варіант посадкового модуля. Космічне агентство заявляє, що в рамках цієї місії на місяць вперше ступить жінка.

Джерело: cnet.com

Залишити коментар