Технології

Apple придумала розумний чохол із змінною твердістю

iPhone чохол

Однією з найбільш частих поломок смартфонів вважається заміна дисплея після падіння. Нерідко після цього багато хто навіть не ремонтують свій гаджет. Але що робити, якщо апарат коштує $1000 доларів і більше? Цікаву ідею запропонувала Apple. В одному з патентів компанія описує розумний чохол, який здатний змінювати свою щільність, дозволяючи телефону всередині легко пережити будь-яке падіння.

iPhone чохол

Ідея полягає в створенні досить жорсткого і пружного наповнювача, здатного поглинути удар без деформації лежить всередині смартфона. Запропонована технологія заснована на зміні характеристик матеріалу чохла під дією електромагнітного поля. Судячи з усього, всередині чохла буде знаходитися гелеподібна речовина. Як тільки система виявить падіння смартфона, вона подасть відповідну команду, змусивши матеріал стати більш пружним. При цьому чим більше висота, тим сильніше повинні змінитися фізичні характеристики захисного прошарку.

Читайте також:  iPhone 12 показали «вживу» в ефірі американського телешоу [ВІДЕО]

Одним з головних вимог, яким повинен відповідати продукт, інженери Apple називають блискавичне спрацьовування, щоб матеріал зміг змінювати щільність за мілісекунди.

Точних даних про плани компанії з випуску такого аксесуара поки немає.

Джерело: phonearena.com

Залишити коментар