Авто

У Tesla Model X на ходу руйнується дах

Дах Tesla Model X

Електричний кросовер Tesla Model X ніколи не славився якістю і надійністю, але тепер у нього виявилася ще одна проблема: руйнування даху.

Щасливі власники американського електрокроссовера повідомляють в тематичних групах на Reddit і Facebook, що у Tesla Model X на ходу руйнується дах. На відміну від інших проблем електрокара, це стосується не тільки власників Model X, але і всіх, хто їде по дорозі слідом за ними, тому що цього разу мова йде про шматок даху, який може несподівано відірватися від автомобіля. Він являє собою довгасте скло, розташоване на даху між верхніми частинами підйомних дверей, які в Tesla називають «соколиними крилами».

Читайте також:  В Україні інспектори з паркування отримають нові повноваження: що зміниться

За словами одного з власників Model X, у якого шматок скла між дверима відірвався від електромобіля при русі по трасі на великій швидкості і розбився, впавши на дорогу, в авторизованому сервісі Tesla відмовилися встановити частину даху по гарантії. Посилаючись на механічне пошкодження, в сервісі запропонували встановити нове скло за 2200 доларів. Втім, іншому власнику з аналогічною проблемою виконали ремонт по гарантії. У Tesla поки не прокоментували дану проблему.