Авто

У нового Kia Sorento з’явиться позашляхова версія X-Line

Kia Sorento X-Line

У нового Kia Sorento з’явиться позашляхове виконання X-Line. Фотографії кросовера в адаптованій до офф-роуду конфігурації опублікував північноамериканський офіс Kia напередодні локальної прем’єри. Сімейство Sorento для США розкриють 22 вересня, але версія X-Line цілком може з’явитися і в Старому Світі.

Офіційні зображення Kia Sorento X-Line малоінформативні: судячи з тизеру, у “позашляхової” версії з’явиться складовою чорний пластиковий шильдик на передніх крилах і дверях, а палітра кольорів поповниться темно-зеленим металіком Undercover Green. Фотографія, на якій новинка зображена цілком, настільки поганої якості, що можна помітити лише рейлінги збільшеного розміру і колеса з більш високим профілем.

Kia Sorento X-Line

Kia Sorento X-Line

Можна припустити, що для Sorento X-Line підготують більш практичний чорний пластиковий обвіс по периметру кузова, а нижня частина бамперів буде додатково посилена. Про технічні відмінності модифікації не повідомляється: можливо, такі кросовери відрізняться переналаштованої підвіскою і збільшеним кліренсом, як Rio X-Line, але не виключено, що доопрацювання залишаться лише косметичними, як у Soul X-Line.

Читайте також:  Більше 1000 сил і 800 кілометрів без підзарядки: оголошені ціни електричного Lucid Air

У США Kia Sorento четвертого покоління запропонують з 281-сильним (421 Нм) бензиновим турбомотором 2.5 або 230-сильною (350 Нм) помірно-гібридною силовою установкою на основі бензинового двигуна 1.6.

Більше подробиць про Kia Sorento X-Line стануть відомі у вівторок, 22 вересня. Не виключено, що виконання X-Line не стане прерогативою північноамериканського ринку і поповнить гаму «глобальних» Kia Sorento.

Джерело: motor1

Залишити коментар