Технології

Нові iPhone будуть дорожче за за торішні моделі

iPhone 12

Незабаром очікується презентація нових iPhone. І хоча в мережі вже багато інформації про них, достовірно поки що нічого не підтверджено. Наприклад, за останні кілька місяців різні інсайдери повідомляли про ціну майбутніх смартфонів. Згідно з новими повідомленнями, новинки будуть дорожче торішніх моделей.

Раніше повідомлялося, що ціна iPhone 12 може стартувати з $549 за найдоступнішу модифікацію 5,4-дюймової моделі у версії з 4g, тоді як 5g-варіанту приписували ціну в $649. Була також інформація, що Apple збереже початковий цінник на рівні торішнього iPhone 11 — $699. Однак тепер інсайдери запевняють, що нові моделі однозначно будуть дорожче за торішні.

Підвищення вартості нових iPhone пов’язують не тільки з впровадженням підтримки мереж п’ятого покоління, але також з подорожчанням компонентів. З цих причин очікується, що ціни на iPhone 12 будуть стартувати з $749. І це при тому що з комплектації смартфонів зникнуть навушники і блок живлення для зарядки. Передбачається, що Apple буде окремо продавати зарядку потужністю 20 Вт.

Apple може оголосити дату презентації нових iPhone в найближчі тижні.

Читайте також:  NASA розповіло про унікальну конструкцію марсоходу Perseverance

Джерело: gizchina.com

Залишити коментар