Авто

Lucid Air побив рекорд швидкості найбільш “зарядженої” Tesla

Lucid Air

Незабаром після гучного анонсу електричного седана Lucid Air компанія Lucid Motors заявила, що планує побити абсолютно всі швидкісні рекорди, що належать електрокарам Tesla. Як стало відомо, новий автомобіль вже зумів показати найкращий час на колі Laguna Seca в Каліфорнії, обігнавши топову версію Tesla Model S. підтвердженням цьому став короткий відеоролик, опублікований очевидцями.

Якщо вірити людині, яка опублікувала відеоролик на YouTube, то на відомому відрізку Laguna Seca, що знаходиться в Каліфорнії, Lucid Air показала час в 1 хвилину 33 секунди. Для порівняння, найпотужніша модель в лінійці Tesla Model S, модифікація Plaid Edition, раніше показала результат 1:36,55, що залишалося актуальним рекордом даної траси до виходу Model 3, що встановила новий показник в 1 хвилину і 35,79 секунди.

Читайте також:  Porsche готує нову версію Taycan

Результат Lucid Air вражає, але поки не уточнюється, як саме були зроблені виміри — за допомогою ручного хронометра або апаратно, встановленим на трасі обладнанням. Поки вказаний очевидцем час був зафіксований як неофіційний, але перевага в дві секунди перед Tesla може свідчити про появу нового рекордсмена.

Сама компанія Lucid Motors поки не афішує своє досягнення.

Джерело: thenextweb.com