Технології

Авторитетне джерело розкрило дизайн нової телеприставки Google

Android TV

До кінця місяця очікується презентація нових пристроїв Google, в тому числі телеприставки під управлінням операційної системи Google TV (раніше Android TV), відомої під кодовою назвою Sabrina. Дизайн пристрою був повністю розкритий авторитетним німецьким інсайдером Роландом Квандтом.

Google TV

Як очікується, нова телеприставка прийде на зміну Chromecast Ultra. Пристрій плоскої форми за допомогою короткого кабелю буде підключатися до телевізора через HDMI. Судячи з наявності на самому донгле ще й роз’єму USB Type-C, його необхідно буде приєднувати до телевізора ще й по USB для забезпечення живлення.

Читайте також:  Опубліковано список нових функцій, які з'являться в iOS 14.2

Разом з телеприставкою користувачі отримають компактний пульт з невеликою кількістю кнопок для навігації по інтерфейсу. Є також окремі кнопки для швидкого виклику “Google Асистента”, а також запуску Netflix і YouTube.

Google TV

За наявною інформацією, пристрій буде побудовано на базі чотирьохядерного процесора AMLogic S905X2 з 2 ГБ оперативної пам’яті і вбудованим накопичувачем невеликого обсягу.

Очікується, що телеприставка буде коштувати в межах $50. Презентація відбудеться 30 Вересня разом з новими смартфонами Pixel.

Джерело: winfuture.de

Залишити коментар