Технології

Elevate перетворює звичайний велосипед в електричний

Elevate

Американський стартап Bimotal представив оригінальне рішення для електрифікації велосипедів. Спеціальний накидний механізм Elevate дозволяє всього за кілька хвилин перетворити звичайний двоколісний транспорт в електричний. При цьому пристрій не вимагає складного монтажу і спеціального інструменту.

Модуль Elevate встановлюється на рамі заднього гальма. Механізм складається з кілька вузлів: 750-ватного двигуна, який знаходиться над заднім гальмівним диском, гальмівного ротора з зубчастою передачею і літієвої батареї ємністю 250 Вт циліндричної форми. Монтаж останньої здійснюється у відсік для пляшки з водою.

Читайте також:  Опубліковано список нових функцій, які з'являться в iOS 14.2

Elevate передбачає управління з пульта, який виробник рекомендує закріпити на кермі. Вага всього механізму в зборі становить 2,7 кілограма. За заявою виробника, максимальна швидкість, яку здатний розвивати Elevate, становить 45 км/год при запасі ходу в діапазоні від 24 до 48 кілометрів (залежно від характеру дороги).

Elevate

В актуальному виконанні Elevate передбачає підключення до пульта за допомогою кабелю, але в перспективі розробники планують зробити гаджет повністю бездротовим. Примітно, що пристрій позиціонується як аксесуар для гірських велосипедів, але, враховуючи простоту монтажу, його можна закріпити і на інших типах байків.

Вартість новинки становить $1950. Старт продажів elevate запланований на наступний рік.

Читайте також:  Samsung запатентувала гібрид смартфона, планшета і ноутбука

Джерело: newatlas.com

Залишити коментар