Авто

Tesla на автопілоті розігналася до 150 км / год, поки водій спав

Tesla

У канадській провінції Альберта стався черговий курйозний випадок, пов’язаний з автопілотом Tesla. Водій і пасажир вирішили поспати, а залишена без контролю автономна система розігналася до 150 кілометрів на годину, чим привернула увагу інших автомобілістів. Про інцидент повідомляється на сайті Королівської канадської кінної поліції.

Правоохоронці отримали інформацію про Tesla Model S, яка мчить зі швидкістю вище 140 кілометрів на годину, порушуючи швидкісний режим. Очевидці передали, що обидва передніх сидіння максимально відкинуті назад, а водій і пасажир, ймовірно, сплять.

Читайте також:  Toyota представила спортивний Hilux GR Sport для Європи

Поліцейські встановили місце розташування електрокара і пустилися в погоню. Коли поліцейський автомобіль наздогнав електрокар і включив сирену, Model S раптом почала прискорюватися і досягла швидкості 150 кілометрів на годину.

Правоохоронцям все ж вдалося нагнати машину і розбудити власника, яким виявився 20-річний житель провінції Британська Колумбія. Йому виписали штраф за перевищення швидкості і заборонили сідати за кермо на добу.

Однак після більш ретельного розслідування інциденту канадця звинуватили в небезпечному водінні, яке карається кримінально. Слухання у справі намічено на грудень нинішнього року.

Джерело: Королівська канадська кінна поліція