Статті

Купити «Сонату»: чим цікава сучасна програма для здачі бухгалтерської звітності

Соната

Організація, яка офіційно зареєстрована і веде законну діяльність, повинна звітувати перед різними державними органами: податковою інспекцією, пенсійним та іншими фондами. Сьогодні життя бухгалтера і керівника підприємства значно полегшує можливість відправки різних видів електронної звітності, не виходячи з офісу. Однак, існує проблема вибору необхідних програм для здачі, підписання та відправки електронної звітності, а також ключів електронного цифрового підпису, за допомогою яких підписуються звіти.

До такої програми кожен бухгалтер або керівник пред’являє ряд вимог. Вона повинна бути інтуїтивно зрозумілою, зручною, дозволяти швидко формувати та відправляти звіти, при цьому відрізнятися доступною ціною. Саме такою є сучасна програма для здачі бухгалтерської звітності «Соната».

Основні функції програми

Перерахуємо основні функції програми, які стануть вагомими аргументами для того, щоб купити Сонату:

  • Майстер створення профілю. Профіль можна створити в програмі дуже швидко на підставі сертифікату – необхідно тільки заповнити кілька полів. Сертифікати потрібні в момент відправки звітності, але почати роботу з програмою «Соната» можна і без них.
  • Модуль «Звірка ПДВ». Дозволить автоматизувати роботу з Єдиним реєстром податкових накладних: формувати та відправляти запити, отримувати виписки та податкові накладні, звіряти виписки з первинними документами, створювати та заповнювати декларації ПДВ разом з потрібними доповненнями.
  • Захищені звіти. Звітність зберігається на комп’ютері та відправляється через Інтернет тільки зашифрованою. Сертифікати та особисті ключі зберігаються в програмі, не потрібно щоразу зчитувати ключ з дискети або флешки, коли потрібно підписати звіт. Особистий ключ через мережу не передається.
  • Розширені атрибути підприємства. Для полегшення введення даних доступні 16 довідників.
  • Автоматична перевірка та розрахунок звітів перед відправкою. Значення полів звіту, які вимагають розрахунку, встановлюються автоматично. Звіти проходять перевірку перед збереженням. Також можна перевіряти правильність заповнення форми вручну. Якщо знайдеться помилка, вона з’явиться над помилковим полем.
  • Можливість роботи з податковими накладними (для них існує окрема вкладка).
  • Єдине вікно, де зберігаються звіти та квитанції. Дуже зручно, коли зрозуміло до якого звіту відноситься квитанція. В «Сонаті» все згруповано. Є окреме вікно для тих квитанцій, які не прив’язані до конкретного звіту.

Безкоштовна тестова версія

В якості тесту можна скористатися безкоштовною версію програми (термін використання 1 місяць). Ліцензійна версія програми «Соната» надається безкоштовно тільки юридичним особам. Навіщо тестувати безкоштовну версію «Сонати»? Вона дозволить ознайомитися з особливостями та перевагами програмного забезпечення, яке надається на платній основі та використовується з метою формування та подання електронної звітності в контролюючі органи.

*На правах реклами

Залишити коментар